FujiFilm Taśma DDS-2, 120m, DG-120M/DDS2 - 4GB/8GB
Cena
Produkt archiwalny
  • Kaseta 4mm do systemów archiwizacyjnych DAT/DDS
  • Zastosowania: tworzenie kopii zapasowych, archiwizacja, wymiana danych
  • Stabilna moc wyjściowa, dzięki technologii "Super Fine Metallix"
  • Ultra-gładka powierzchnia magnetyczna zwiększająca wydajność taśmy
Rękojmia: 3 mies.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Turbina jachtowa Rutland 913 24V
Turbina jachtowa Rutland 913 24V. Dane techniczne i wymiary Załączenie już przy prędkości wiatru 2,5 m/s, Produkcja 90W przy prędkości wiatru ok. 10 m/s, Produkcja max. 250W, 12V lub 24V Cicha praca, staranne wyważenie, minimalne opory tarcia
MAŁA ELEKTROWNIA WIATROWA O MOCY 400W
MAŁA ELEKTROWNIA WIATROWA O MOCY 400W. Jeżeli potrzebujesz zasilić niewielkiej mocy urzadzenia 12V, masz problem z doprowadzeniem prądu i szukasz alternatywnego źródła energii to ten system jest dla Ciebie! Dzięki bezobsługowym akumulatorom HZY z elektrolitem unieruchomionym